دکمه سردست - کادو

دکمه سردست : یک انتخاب کادویی ایده آل برای آقایان

معرفی چند دکمه سردست برای هدیه به آقایان

دکمه سردست ابزاری ست که برای بستن سرآستین پیراهن های مردانه فرانسوی (که اغلب آستینی بلندتر از حد معمول دارند) مورد استفاده قرار می گیرد. دکمه سردست ها هم مانند دکمه های معمولی در انواع و اقسام شکل ها، اندازه ها و رنگ ها تولید و عرضه می شوند. اما بر خلاف یک دکمه معمولی بیشتر به چشم می آیند چون تضاد بیشتری با لباس دارند و جز اکسسوری های مردانه به حساب می آیند. همچنین بیشتر در مناسبت های رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. کمتر دیده می شود آستین پیراهن های معمولی قابل تا زدن باشد و بتوان از دکمه سردست برای آن ها استفاده نمود.

دکمه سردستها انوع مختلفی دارند، برخی از آنها خیلی گران قیمت نیستند و به رنگهای شاد در دسترس هستند که اغلب مورد پسند آقایان بسیار جوان قرار می گیرد آنها تنها علاقمندند کمی از دیگران متمایز باشند. برخی دیگر فلزی هستند و به رنگهای نقره ای و طلایی در دسترس هستند احتمالا تمام آقایان یک جفت از این مدل را دارند و رایج ترین مدل دکمه سردست هم همین مدل است.

نوع دیگری از آن یک قطعه فلز گران قیمت دارد که معمولا نقره است، معمولا این مدل دکمه ها دو تکه نیستند و می توان با رد کردن از سوراخ آستین آنها را فیکس نمود. و در نهایت منحصربفرد ترین مدلی که در بازار موجود است جزء صنایع دستی محسوب می شود و منحصربفرد بودن آنها بخاطر طراحی خاص آن هاست.

در این ویدیو با سه مدل منحصر بفرد آشنا شوید و برای هدیه به این ایده ها نیز فکر کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *