چای ساز بریویل - کادو

چای ساز بریویل : یک ایده کادویی برای دوستداران چای

معرفی چای ساز بریویل (Breville)

هدیه دادن چای ساز به کسانی که طرفدار و عاشق نوشیدن چای هستن یک ایده فوق العاده ست. همونطوری که می دونید برگهای چای انواع مختلفی دارن و هر کدوم در دمای آب مخصوص خودشون دم میان. برای مثال دمای آب برای دم کردن چای سبز با دم کردن چای سیاه متفاوت هست؛ همینطور زمان. بهتره بگیم زمان کمتر یا بیشتر دم کردن می تونه طعم چای رو خراب کنه و باعث میشه نتونید طعم مطلوب رو تجربه کنید. بنابراین برای اینکه چای دلخواهتون رو به بهترین شیوه آماده کنید باید به همه این نکات توجه کنید. امروز چای ساز بریویل رو بهتون معرفی می کنیم که اگه قصد کادو دادن یا خرید چای ساز دارید با ویژگی های یک چای ساز خوب آشنا بشین.

کار با چای ساز بریویل به این صورت هست که کتری اون رو با آب پر می کنید، و سبد متحرک رو با چند قاشق چای سبز یا سیاه و یا … . همه چیز روی این چای ساز قابل تنظیم هست؛ حتما می پرسید چی؟ اول اینکه می تونید نوع نوشیدنی رو انتخاب کنید برای مثال چای سبز رو که انتخاب کنید دستگاه بطور هوشمند می دونه که دمای آب رو چقدر باید تنظیم کنه همینطور چای سیاه یا سفید و یا دیگر دمنوش ها. وقتی دمای آب به حد مورد نظر رسید سبد چای در آب پایین می ره و بسته به زمان لازم که باز هم خود دستگاه تشخیص می ده در آب جوش باقی می مونه. این کار باعث می شه حداکثر طعم مطلوب از برگها گرفته بشه .

همینطور چای ساز بریویل قابلیت های دیگه ای هم داره مانند تنظیم زمان مدت گرم ماندن چای که حداقل یک ساعت هست و چای رو برای شما گرم نگه می داره. یا تنظیمات زمانی برای برنامه دادن به دستگاه؛ مثلا اگر دوست دارید هر روز صبح ساعت هفت چای درست بشه می تونید به دستگاه برنامه بدین تا براتون درست کنه. و آخرین و مهم ترین ویژگی این دستگاه اینه که کاملا بدون صدا کار می کنه. می تونید با خیال راحت و بدون اینکه کسی رو بیدار کنید صبح ها برای خودتون چای حاضر کنید.

اگر قصد خرید چای ساز رو داشتین حتما به این نکته ها توجه کنید که آیا تنظیم دمای آب و زمان دم کردن چای در دستگاه قابل تنظیم هست یا نه چون رعایت همین دو نکته ساده بیشترین تاثیر رو در آماده کردن چای مطلوب داره.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *