دستگاه اسپرسوساز - کادو

معرفی پنج دستگاه اسپرسوساز دلونگی با قیمت مناسب

دستگاه اسپرسوساز دلونگی : ارزان ترین ها

دستگاه اسپرسوساز از تجهیزاتی ست که شاید کمتر افرادی در آشپزخانه خود داشته باشند، اما جالب است بدانید مدلهای جدید به گونه ای طراحی شده اند که نه برای کافی شاپ ها بلکه برای آشپزخانه منزل مناسب هستند. بنابراین اگر طرفدار نوشیدن قهوه هستید می توانید یکی از این دستگاهها در خانه خود داشته باشید. دلونگی برند قابل اعتمادی ست که بهترین دستگاههای اسپرسوساز و کاپوچینوساز را با نازل ترین قیمت و شیک ترین طراحی عرضه می دارد.

همانطوری که می دانید بهتر است دانه های قهوه درست قبل از دم کردن پودر شوند تا رایحه و طعم بهتری داشته باشند، نگهداری پودر قهوه به مدت طولانی باعث می شود طعم و بوی آن از بین برود؛ بنابراین یکی از ویژگی هایی که یک دستگاه اسپرسوساز باید داشته باشد این است که مجهز به پودر کننده دانه های قهوه باشد. همچنین تشخیص اینکه بهترین دما برای دم کردن قهوه کدام است نیز از ویژگی های دستگاههای اسپرسوساز هوشمند است.

از دیگر ویژگی های دستگاه اسپرسوساز دلونگی ، جنس بدنه استیل ضدزنگ، قابلیت برنامه دهی و بی صدا بودن هم از مزایای این دستگاه محسوب می شود. برخی دستگاههای اسپرسو ساز، کاپوچینو هم درست می کنند بنابراین مجهز به همزن و ظرف جوشاندن شیر هم هستند تا بهترین کاپوچینو با کف مطلوب را آماده کنند.

اگر طرفدار قهوه هستید و یه خرید دستگاه اسپرسوساز علاقه مندید، ویدیوی زیر پنج دستگاه از برند دلونگی را به شما معرفی خواهد کرد که قیمت بسیار مناسبی دارند و می توانند بهترین اسپرسو و کاپوچینو را با طعم عالی و دلپذیر برای شما آماده نمایید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *